Kes me oleme

Üritused

Liikmed ja kaart

Miks olla liige?

Liikmetele

Kontakt
 

Viimastel aastatel on GoodKaarma seebikojast kujunenud Saaremaa külastajatele ülipopulaarne huviobjekt.GoodKaarma on tuntud terves Eestis kõrgekvaliteedilise ökoseebi tootjana. Seepide koostisest moodustavad üle 95% ökoloogilised toorained. Rookatusega talumajas asuv seebikoda võtab igal suvel vastu üle 5000 külastaja, kellest suur hulk osaleb ka unikaalsetes seebivalmistamise töötubades.

 

Aiakohvik

GoodKaarma talus on ka ainulaadne aiakohvik, kus külastajatel on võimalik nautida külmi ja kuumi jooke, kerget kehakinnitust ja lubada endale mõnus puhkehetk istudes väljas päikeseterrassil. Aiakohvikul on litsents õlle ja veini serveerimiseks, pakutakse ka mahekohvi, teed, mahlu, smootisi jm. Nii kaupluses kui ka kohvikus on kaardimakse võimalus. Võtame gruppidelt vastu ka toidu ja joogi ettetellimusi (populaarne on kohvi ja koogipaus).

 

Grupiekskursioonide broneerimine

Igal suvel käib GoodKaarma talus palju bussiekskursioone erinevatest koolidest, ettevõtetest, mittetulundusühingutest ja valitsusasutustest. Samuti külastavad meid turismifirmade kaudu nii kodu kui ka välismaised turismigrupid. Gruppidele tehakse tasuta lühike ringkäik talus, tutvustatakse GoodKaarma ajalugu ning räägitakse lühidalt seebivalmistamisest.

Gruppide külastused ainult eelbroneeringuga.  Kasutage planketti,
mis asub meie veebilehel: 
www.goodkaarma.com  või helistage meile: (+372) 5348 4006

 

Oleme avatud
1. juunist kuni 31. augustini
Avatud iga päev 10.00 - 18.00
Muudel aegadel/kuupäevadel eelregistreerimisel

tel: (+372) 5348 4006
seep@goodkaarma.com
www.goodkaarma.com