Kes me oleme

Üritused

Liikmed ja kaart

Miks olla liige?

Liikmetele

Kontakt
 

Meie käsitöönduslik sinepit tootev ettevõte asub Saaremaal. Vastavalt traditsioonile valmivad meie kõrgekvaliteedilised sinepid ja tšatnid siin käsitsitööna.
Saaremaa loodus on veel puhas. Siit leiame me oma väga kvaliteetsed koostisained. Meie toodetel on siin aega maitsestuda.

Koostisainete päritolu:
Meie sinep on valmistatud parimast toorainest. Me eelistame värsket toorainet, mis on pärit ümbruskonna kohalikest taludest. Seetõttu pakume me paljusid tooteid ainult sesoonselt. Me ei kasuta kontsentreeritud äädikat, vaid ainult parimaid õuna- ja veiniäädikaid. Kõik meie tooted sisaldavad meresoola ja pruuni suhkrut.

Valmistamine:
Meil ei ole suurt vabrikut, kogu meie tootmine toimub 20 m² suurusel pinnal. Me ei kasuta tööstuslikke masinaid, vaid me valmistame oma tooted traditsiooniliselt käsitsi. Seega toimub tootmine väikeste partiidena. Tootmismeetodiks on puhas käsitsitöö. Me valmistame toodangu väikeste kogustena ja paneme selle käsitsi purkidesse. Kuna me kasutame võimalikult värsket toorainet, on mõningad tooted saadaval vaid teatud aastaaegadel. Käsitsivalmistatud partiid võivad üksteisest mõneti maitse poolest erineda. Me laseme oma toodetel vajaliku aja maitsestuda.

Lisaained:
Me kasutame ainult looduslikke koostisaineid ilma konserveerimis- või värvaineteta. Värvained on pärit ainult viljadest, maitsetaimedest või maitseainetest.

 

Manufaktuuri müük (Mai - September):
Mustjala Mustard OÜ
93824 Pahapilli küla
Mustjala Vald
Saaremaa, Eesti